Personalia

Er werken gemiddeld 65 medewerkers verdeeld over de verschillende locaties van het Centrum voor Specialistische Farmacie. De medewerkers hechten veel waarde aan een persoonlijke dienstverlening. Vandaar dat u hieronder aanvullende informatie aantreft over de personen (A-Z) met wie u het meest te maken kan krijgen of heeft.

Annemieke  Bergstra
Annemieke Bergstra Hoofd apotheek (MT-Lid) 0512588773 a.bergstra@nijsmellinghe.nl LinkedIn Lees meer
Dick Bloemhof
Dick Bloemhof Manager Farmacie (MT-Lid) - Directeur Poliklinische Apotheek 0512588771 d.bloemhof@nijsmellinghe.nl LinkedIn Lees meer
Lientje Doetjes
Lientje Doetjes Coördinator bereidingen 0512588780 l.doetjes@nijsmellinghe.nl Lees meer
Bianca  Klijnstra
Bianca Klijnstra Coördinator apotheek service punten 0512588764 b.klijnstra@nijsmellinghe.nl LinkedIn Lees meer
Kees van der Molen
Kees van der Molen Beherend apotheker Poliklinische apotheek Nij Smellinghe 0512588870 k.molen@nijsmellinghe.nl LinkedIn Lees meer
Eelco Niens
Eelco Niens Informatiemanager (MT-Lid) 0512588784 e.niens@nijsmellinghe.nl LinkedIn Lees meer
Jan Sijtsma
Jan Sijtsma Ziekenhuisapotheker 0512588791 j.sijtsma@nijsmellinghe.nl Lees meer
Berend  Sikkema
Berend Sikkema Coördinator Quality & Compliance management - kwaliteitsfunctionaris 0512588777 b.sikkema@nijsmellinghe.nl Lees meer
Karin Stuart
Karin Stuart Ziekenhuisapotheker 0512588792 k.stuart@nijsmellinghe.nl Lees meer
Jeroen Varwijk
Jeroen Varwijk Aanspreekpersoon (apotheekhoudende) huisartsen 0512588779 j.varwijk@nijsmellinghe.nl Lees meer